Jesteś tutaj

Nietypowa gra na szkolenia i wyjazdy – certyfikacja

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio szkoleń dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, podmiotów tzw. ekonomii społecznej i administracji państwowej od tego roku udostępniliśmy grę team building: Drużynowe zawody w autorskim wariancie zabawy w pojazdy opancerzone (Wstępna nazwa tej gry jest do korekty – jednak wyraża fabułę tej sesji.)

Powyższą symulację rekomendujemy na szkoleniach z innowacyjnego myślenia, z komunikacji międzykulturowej i na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Główne jej przeznaczenie to Gry Symulacyjne .

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Tematyka gry: kompetencje miękkie
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Liechtenstein
Czas trwania: 45 minut
Liczba uczestników: od 7, nie więcej niż 19.
Rekwizyty: kije golfowe - sztuk siedem, pistolet do kartuszy - sztuk dziewięć, ekierki- sztuk osiem, trochę batoników, paczka popielatych karteczek, korkociąg

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
CAFE GALLIANO Jóźwiak Łukasz, FRANSPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, FIRMA HANDLOWA MG – MARIA GULCZYŃSKA, GABINET STOMATOLOGICZNY JOANNA PEREK, Teresa Malinowska, EMZET NAMIOTY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Drogowy Jerzy Górny, Gmina Grodzisk Wielkopolski, Miasto i Gmina Mikstat, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ, Miasto Poznań, Fundacja No Local, Forum Liderów , Mazowiecki Związek Szachowy, Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego, Stowarzyszenie \"Asocjacje\" - Telefon Zaufania \"Po sześćdziesiątce\", Stowarzyszenie Kajakowe WAŻKA, Stowarzyszenie Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Kobiet \"Dakini\", Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli \"Aktywna Szkoła\" przy Zespole Szkół nr 56 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, \"Towarzystwo Zwalczania , Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych \"MAZOWIACY\" działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Symulacja była także stosowana na studiach doktoranckich „Leśnictwo”

LITERATURA:
Osobom chcącym prowadzić grę polecamy pozycje literaturowe:

 • Demokracja ekonomiczna-L. Dowbor
 • Ekonomia wiedzy niedoskonałej-Roman Frydman, Michael D. Goldberg
 • As One. Przekształć indywidualne działanie w potęgę zespołu-Mehrdad Baghai, James Quigley
 • Pracuj dla pieniędzy, projektuj dla przyjemności -David Airey
 • Inwestowanie w ludzi-John Boudreau, Wayne F. Cascio
 • Sprzedaż i charakter-Iwona Majewska-Opiełka
 • Zachowania organizacyjne w teorii i praktyce zarządzania-Urszula Gros

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Duszniki, hotel Izbicko, ulica Pajdaka 39
  Cena szkolenia: 1500 zł +23% VAT. Dajemy opcję regulowania ratalnie – dziesięć wpłat.
  W cenie warsztatu znajduje się menu lunch. Przystawka: Wędzony ser kozi grillowany, na rukoli z konfiturą z porzeczek . Zupa: Krem z cukinii z płatkami migdałowymi i kremem balsamicznym . Drugie danie: Rolada Karkonoska z indyka z jabłkiem pieczonym. Deser: Kieliszek lodów waniliowych w duecie z syropem z kasztanowym. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .