Jesteś tutaj

Kontakt

Nasz zespół szkoleniowców pracuje w niezmienionym składzie od kilkunastu już lat. W gronie założycieli naszej organizacji są:

Jeremi Niemiec jest socjologiem biznesu i koncentruje się na tematyce zarządzania zasobami ludzkimi, oraz komunikacji interpersonalnej.

Marta Polak jest wiodącym polskim analitykiem zainteresowanym poniższymi: problemi badania motywacji pracowników, oceny pracownicze. Rozwija również kwestionariusze osobowościowe.

Jan Mickiewicz pisze feletiony na temat biznesu a także oferuje unikalne gry szkoleniowe, planszowe gry symulacyjne a także symulacje menedżerskie głównie dot zarządzania strategicznego. Zajmuje się też prawie sześć lat nietypowymi szkoleniami oraz wyjazdami integracyjnymi oraz sportowymi szkoleniami team building.

Oferujemy atrakcyjne kursy metodami warsztatowymi w języku polskim a także niejednokrotnie po włosku. Pracujemy w naszych własnych salach konferencyjnych w wszystkich większych miastach.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail kontakt@szkolenia-miekkie.edu.pl

Szkolenia menedżerskie, z zarządzania dla firm jak również szkolenia team building i wyjazdy integracyjne realizujemy we współpracy z Training Projects.
Skontaktuj się z nami.