Jesteś tutaj

EFS

Nowością - dofinansowaną z funduszy Europejskiego Funduszu Społecznego - jest w naszej niezwykle rozbudowanej ofercie programów interaktywny program pogłębienia wiedzy uczestników z dziedziny innowacyjnego zarządzania w branży e-business. Program jest bezpłatny dla firm sektora MSP pragnących rozwijać swój biznes internetowy.

Agenda składa się z ośmiu półtorejgodzinnych modułów. Kurs realizowany jest w bardzo nieformalny sposób. Zajęcia prawie wyłącznie bazują na symulacjach i grach biznesowych, częściowo w formie pracy z komputerem. Prelekcje trenera to tylko krótki ułamek czasu. Daje to szansę na udział większości uczestników przez prawie cały czas trwania zajęć.

Po warsztacie przekazujemy dodatkowo materiały w postaci płyty CD. Pozyskany materiał pozwala na samodzielne wdrożenie strategii e-businessu w swoim przedsiębiorstwie.

Warsztat prowadzi szkoleniowiec z uznanym w biznesie nazwiskiem. Jest to jeden z zalozycieli portalu internetowego Pracuj.pl, obecnie trener.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem kontakt@szkolenia-miekkie.edu.pl. Serdecznie zapraszamy małych przedsiębiorców.