Jesteś tutaj

Studia dla menedżerów zamiast długich cykli szkoleniowych

Cenniki studiów z zakresu kompetencji kierowniczych są różne i zależy to od tradycji uczelni, liczby godzin , sposobu wykładania oraz szkoły spoza Polski, która firmuje zaświadczenie takiego toku nauczania. Jest ważna dodatkowo lista polskich wykładowców i to, czy występują w roli wykładowców menedżerowie, czy doktorzy szkół uniwersyteckich lub zawodowych. Czy bardziej sensownie wybrać zestaw wielu szkoleń aniżeli studia menedżerske?
Osoby, marzący o stopniu zawodowym powinni przeznaczyć na takie studia ponad 30 tysięcy pln. Jednakże za równoważność najdroższych studiów da się nabyć niezły samochód. Niektóre przykłady takich kursów w ramach kształcenia uniwersyteckiego można znaleźć tu: Sprawdzone Treningi Radzenie Sobie Ze Zmianą.
Dalej opisuję parę takich studiów dla kierowników i dyrektorów.
25 tys. kosztują akademickie kursy menedżerskie na które można się zapisać w Zielonogórskiej Szkole Administracji i Umiejętności Społecznych. Cykl studiów trwa 3 semestry i kwota została rozłożona na rosnące raty. Gdy kandydat ma zamiar na jedną opłatę, otrzyma 6 % obniżki ceny. Pomimo, że cena nie jest wygórowana, zajęcia przygotowała kadra akademicka z Broghton High School (Wielka Brytania) oraz Menchester High School.
Poważniejszą kwestią są studia dla menedżerów w Katowicach, w Deparamencie Administracji i Zarządzania tamtejszej Szkole Zarządzania i Finansów. Koszt takich semestrów wynosi w granicach 4-10 tysięcy Euro. Opłaty jest możliwość wpłacać w rosnących ratach. Zajęcia zorganizowano w w części po angielsku. W trakcie studiów menedżerskich jest możliwość wybrać dwie ciekawe kierunki.
Dla wielu uosobieniem życiowych pragnień będą studia dla menedżerów na SGH. Tu roczny okres studiowania kosztuje ponad 17 tysięcy dol. W takiej sytuacji opłata dopuszczająca do rekrutacji, wynosząca 600 PLN będzie dla kandydata niewysoka. Ta znana uczelnia przyciąga potencjalnych studentów wspólnymi projektami z dość znanym Uniwersytetem z Minnesoty i licznymi dyplomami, potwierdzającymi wyjątkową jakość dydaktyki. Szkoła śledzi drogi zawodowe własnych studentów, którzy w dużej części pracują w międzynarodowych przedsiębiorstwach w kraju i w USA.

O NASZYM DZIENNIKU
Ten blog tworzy kwartet mających wieloletni staż specjalistów prowadzących szkolenia z zarządzania z wszelkich sektorów rynku.

W tym serwisie wiele dyskutujemy na temat:
- audyty satysfakcji kadry w instytucjach i organizacjach
- ankiety interpersonalne
- treningi z budowania strategii i rozwoju firmy
- szkolenia motywacyjnych
- kierowanie kapitałem ludzkim
Nieustannie zapraszamy do kolejnych odwiedzin na naszej witrynie.