Jesteś tutaj

Audyt potrzeb szkoleniowych – team building

Monitorując oczekiwania rozwojowe przedsiębiorstwa w zakresie szkolen team building, pracujący dla nas trenerzy zadają specjaliście kadrowemu oraz funkcyjnemu szefowi uczestników ogrom pytań.
Organizując praktycznie każde, niezależnie od wielkości wyjazdy, chcemy być świadomymi, w jakie strategie wpisują się nasze wiarygodne imprezy integracyjne i eventy team building .
Typowe pytania dla pracodawców:
Jaki rezultaty mamy osiągnąć?
Na jakich stanowiskach pracują szkolone osoby?
Które wątki akcentujemy na evencie, np. współpraca albo podejmowanie decyzji?
Jak mocno aktywne fizycznie maja być zadania?
Dokąd chcemy pojechać?
Ile mamy pieniędzy?
Czy są jakieś zadania, których nie organizować bo grupa ich nie polubi albo ma ich przesyt?
Tych problemów jest wiele więcej. Rozmowa z pracodawcą trwa niejednokrotnie ponad dwie godziny. Wyłącznie sensowne zbadanie potrzeb umożliwia napisanie sensownego scenariusza eventu.

GARŚĆ NIEZNANYCH DANYCH ODNOŚNIE TEAM BUILDING Z MINIONEGO MIESIĄCA:
- Najczęściej wspomianana w zapytaniach od klientów forma zadań team building : gry plenerowe bez zadań ekstremalnych
- Najwyżej ocenione w ankietach po szkoleniu ćwiczenia – komentarze uczestników: planszowe gry strategiczne
- Przeciętna wielkość grupy zajęciowej: pięćdziesiąt osób.
- Oczekiwane przez grupe dni tygodnia na team building: sobota.
- Najchetniej wybierana lokalizacja: Karkonosze

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od sześciu lat działamy w branży wydarzeń i konferencji korporacyjnych jako Training Projects. Tworzymy wyjazdowe szkolenia team building i bardzo atrakcyjne wyjazdy integracyjne dla instytucji z całego kraju.
Funkcjonujemy jako zespół animatorów zajęć z doświadczeniem menedżerskim ale również kwalifikacjami związanymi z turystyką kwalifikowaną, co daje nam szansę na prowadzenie projektów w formie plenerowej, łącząc budowanie postaw ludzi i zabawę o fuzycznym charakterze. Nasi trenerzy to również instruktorzy żeglarstwa i wspinaczki i nietuzinkowe osobowości.
Nasze widowiskowe wyjazdy integracyjne i rozwojowe szkolenia team building są polecane przez setki organizacji z wszystkich branż.
Jesteśmy świadomi, że udane szkolenie lub wyjazd to także wygodny obiekt szkoleniowy. Na sprawdzonej i stale weryfiowanej liście mamy wiele urokliwych miejsc górskich, mazurskich, nadmorskich, w środkowej Polsce i innych. Zapraszamy na wydarzenia integracyjne jak również team building.Najczęściej pracujemy w Beskidach, w centralnej części kraju a także na Kaszubach. Rekomendujemy destynacje daleko od głównych dróg . Przy dobrej pogodzie szkolimy na terenie otwartym, a jeśli aura nie sprzyja – pod dachem.